Spacer wirtualny

To najlepsze interaktywne rozwiązanie dla Państwa firmy, dzięki któremu można zarówno pochwalić się walorami estetycznymi swojej siedziby, jak również zachęcić potencjalnych klientów do jej odwiedzenia. Wycieczka wirtualna utworzona jest ze zdjęć sferycznych umożliwiających przeglądanie wyświetlanej sceny w 360 stopniach, oddając w ten sposób wrażenie głębi oglądanej przestrzeni. Potencjalny klient bez wychodzenia z domu może poczuć klimat panujący w prezentowanych pomieszczeniach.


Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe zdjęcie sferyczne z elementami
fotomontażu i interakcji - Rynek Ostrów Wielkopolski

Szerokie zastosowanie wirtualnych wycieczek:

HOTELE, PENSJONATY, OŚRODKI WYPOCZYNKOWE:

Przy wyborze noclegu najważniejszym elementem jest zaufanie jakie hotel wzbudza w świadomości odbiorcy. Powszechnie wiadomo, iż klienci wracają do wcześniej sprawdzonych miejsc lub rekomendowanych przez znajomych. Wycieczka wirtualna daje możliwość zaprezentowania hotelu w sposób znacznie bardziej efektowny niż standardowa galeria występująca na stronach www. Dzięki wycieczce wirtualnej Internauta ma możliwość poznania danego miejsca zanim wybierze się na wymarzone wakacje. W podobny sposób prezentowane są wnętrza kawiarni, restauracji, czy pubów. Klient może obejrzeć lokal i ocenić, czy to miejsce jest odpowiednie na wcześniej zaplanowane spotkanie. Można także zaprezentować zdjęcia panoramiczne kuchni, by pokazać klientowi, że jest schludnie i czysto. Spośród zaprezentowanych w Internecie ofert klient wybierze tą, która wzbudza największe zaufanie, a hotel dzięki prezentacji swoich największych atutów, zyska nowego klienta.

MUZEA, WYSTAWY SZTUKI, MIEJSCA O CHARAKTERZE KULTULARNYM :

Coraz więcej instytucji z zakresu kultury i sztuki praktykuje wspomnianą formę prezentacji. Wycieczka wirtualna pozwala na zaprezentowanie galerii sztuki i muzeów. Przedstawione zostaną tylko najważniejsze eksponaty, co zachęci fanatyków sztuki do odwiedzenia danego obiektu „na żywo”.

DEVELOPERZY I BIURA NIERUCHOMOŚCI:

Wycieczka wirtualna jest najlepszym sposobem na zaprezentowanie oferowanej nieruchomości. Standarowe zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni prezentowanych pomieszczeń. Wykorzystane we wirtualnej wycieczce zdjęcia sferyczne obrazują pomieszczenia w pełnych 360 stopniach w połączeniu z mapą terenu i planem mieszkania. Wnętrza w panoramach sferycznych mają głębię, która jeszcze bardziej zbliża zdjęcia do otaczającej nas rzeczywistości.

JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO:

Idealne rozwiązanie prezentujące ciekawe miejsca, warte odwiedzenia na żywo. Możemy wykonać zdjęcia sferyczne najważniejszych miejsc w danym regionie lub stworzyć cały wirtualny spacer po danej jednostce terytorialnej. W ten sposób promujemy lokalne zabytki i zachęcamy inwestorów do inwestycji w dany region.


Dlaczego wirtualna wycieczka jest lepsza od filmu wideo ?

Zasadniczo osoba oglądająca prezentacje wideo ma możliwości oglądania tylko i wyłącznie tego co ukazał realizator. Natomiast wycieczka wirtualna ideologicznie zbliżona jest do wycieczki tradycyjnej, w której obserwator ogląda to, na co ma ochotę i kiedy chce, bez konieczności wychodzenia z domu.

Dlaczego spacer wirtualny jest lepszy od galerii internetowej ?

Galeria przedstawia jedynie fragmenty otaczającej nas rzeczywistości, nie dając możliwości zwizualizowania rozmieszczenia przestrzennego danego lokalu. Natomiast wycieczka wirtualna to logicznie powiązana struktura oddająca rzeczywisty układ pomieszczeń, bez ograniczeń w przeglądaniu pomieszczeń. Ukazany obraz można przeglądać we wszystkich kierunkach, co daje wrażenie fizycznej obecności w danym miejscu.

Schemat zdjęcia sferycznego

Oferta

Pojedyncza panorama sferyczna to koszt rzędu 300zł, jednakże każde zlecenie należy wycenić indywidualnie, z uwagi na różnorakie czynniki mające wpływ na cenę realizacji projektu. Do tych czynników możemy zaliczyć: ilość potrzebnych panoram sferycznych, wymagania nałożone na prezentację wirtualną, a także różnego rodzaju dodatki - lektor, elementy interakcyjne, firmy prezentacyjne czy też podkłady muzyczne. Futurysta jest firmą profesjonalną, świadczącą usługi na najwyższym poziomie z jednoczesną gwarancją konkurencyjnych cen. Dlatego też pragniemy zachęcić Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą. Spotkanie z przedstawicielem jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, natomiast decyzja o akceptacji przedstawionej oferty pozostaje tylko i wyłącznie w gestii klienta. Efekt końcowy zostanie dostarczony na płycie CD w wersji przystosowanej na potrzeby Internetu, a także do dystrybucji na nośnikach tradycyjnych. Na życzenie klienta możemy umieścić wirtualną prezentacje na dowolnej stronie, lub dostarczyć dowolną ilość płyt reklamowych.

Kontakt z nami !

tel. 604 625 518     606 319 176

        Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania   !