Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Do zdjęć reklamowych podchodzimy w sposób kompleksowy. Począwszy od pomysłu po efekt finalny dostarczony klientowi na dowolnym medium. Owocna współpraca z lokalnymi firmami pozwala nam wykonywać sesje fotograficzne z udziałem profesjonalnej wizażystki, kosmetyczki, fryzjera bądź stylisty. Jak również zająć się wyłącznie fotografią pozostawiając resztę po stronie klienta. Po wykonaniu sesji, wybrane zdjęcia zostają dostosowywane na potrzeby reklamy przez wykwalifikowanych grafików.

Fotografia produktowa

Zdjęcia które podniosą sprzedaż produktu...

Fotografia skierowana do osób zajmujących się produkcją lub sprzedażą produktów. Wykonane zdjęcia produktowe wykorzystywane są w prezentacjach, sklepach internetowych jak również w formie reklam poligraficznych i wielkoformatowych. W ramach współpracy z kreatywną agencją reklamową możemy zaoferować przygotowanie reklamy włącznie z wydrukiem w różnych formach reklamy wizualnej. Z doświadczenia wiemy, iż jedno dobrze wykonane zdjęcie znacznie podnosi sprzedaż danego produktu. Profesjonalna fotografia przyciąga wzrok odbiorców, a przedmiot na niej zamieszczony prezentuje się bardziej zachęcająco i solidniej wykonany.

Fotografia portretowa

Fotografia postaci...

Pod tą nazwą kryje się fotografia skierowana do osób pragnących zaprezentować swoją osobę na profesjonalnych zdjęciach. Podobnie jak w fotografi reklamowej możemy zaaranżować sesję z udziałem profesjonalnej wizażystki bądź fryzjerki. Owocem kilku godzinnej sesji jest 100-200 zdjęć z których najlepsze zostaną profesjonalnie obrobione i dostarczone na płycie CD. Na życzenie klienta możemy wydrukować wybrane zdjęcia lub stworzyć pamiątkę w formie fotoalbumu bądź kalendarza.


Zobacz zdjęcia naszego studia
zdjęcie reklamowe
Kontakt z nami !

tel. 604 625 518     606 319 176

        Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania   !