Reklama

Dobra pieczątka to wytrzymała pieczątka. Dlatego też powinna być wykonana z najlepszej jakości materiałów. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, oferujemy szeroką gamę wzorów pieczątek. W naszej ofercie, którą mamy przyjemność zaprezentować, znajdują się pieczątki, datowniki, a także wysokiej klasy numeratory. Nasz asortyment to kompleksowe rozwiązania dla urzędów, większych i mniejszych firm, a także osób prywatnych. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie Państwu produktów najwyższej jakości, profesjonalnych i niezawodnych, które będą współgrać z Waszymi oczekiwaniami. Nie wiecie, jak ma wyglądać Wasza pieczątka? Nic nie szkodzi! Oferujemy różne wzory pieczątek, by każdy mógł wybrać taką, która będzie odpowiadać indywidualnym wymaganiom. Każdy oferowany przez nas produkt: datownik, numerator, czy pieczątka, to produkt spełniający najwyższe standardy i gwarantujący satysfakcję z użytkowania. Nasz produkty są nowoczesne, solidnie wykonane i niezawodne. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego też najwyższa jakość produktów idzie u nas w parze z atrakcyjną ceną. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą!

Gwarancja

Twarde lądowanie - test zderzeniowy - każda pieczątka została przetestowana na wypadek uderzenia o twarde powierzchnie, celem sprawdzenia wytrzymałości produktów. W codziennej pracy pieczątki czasami spadają na ziemię. Choćbyśmy się starali, pieczątki Trodat przetrwa upadek bez uszkodzeń.

Do granic możliwości - test na wytrzymałość - Test ten sprawdził wytrzymałość zastosowanych materiałów oraz ogólne parametry pracy pieczątek. Każdy nowy produkt jest poddawany testom eksploatacyjnym w specjalnym laboratorium. Przykładowo, pieczątka Printy nie zostanie wypuszczona na rynek, o ile w fazie testowej nie okaże się w pełni funkcjonalna po przeprowadzeniu ponad 100 000 uderzeń, a metalowe pieczątki samotuszujące z serii Professional Line muszą wytrzymać ponad 400 000 uderzeń.

Syberia, tropiki i z powrotem - test "klimatyczny" - W laboratorium Trodat pieczątki testowe poddawane są działaniu najbardziej ekstremalnych zmian temperatury i wilgotności (od 30% do 90%).

Pod ciśnieniem - symulacja ciągłego blokowania - W przypadku, gdy części mechanizmu sprężynowego, jak blokada czy sprężyna, pozostają pod napięciem przez dłuższy czas, mogą pojawić się odkształcenia. Symululowana jest taką sytuacja, po przez wystawianie elementów na działanie temperatury 70°C przez określony czas. Dzięki konstrukcji oraz zastosowanym materiałom, produkty Trodat nie wykazują żadnych oznak "zmęczenia materiału".

Bezproblemowa eksploatacja -test ścierania - W trakcie testu ścierania taśmy, symulowany jest okres pracy pieczątki przez 12 lat. Aby pieczątka wytrzymała tak długo, koła taśm datownika muszą obracać się swobodnie i lekko. W celu zapewnienia taśmom odpowiedniej wytrzymałości wykorzystujemy także specjalny rodzaj gumy, która przy okazji jest przyjazna dla otoczenia.

Kontakt z nami !

tel. 604 625 518    606 319 176

        Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania   !