Wspieramy

 • Te-tris ostrów

  Te-tris

  Futurysta rozpoczął owocną współpracę z Adamem Chrabinem. Popularny Te-tris jest jednym z najwybitniejszych artystów hip-hopowej sceny muzycznej w Polsce. Efekty naszych wspólnych działań zaprezentujemy niebawem. Na dzień dzisiejszy możemy zdradzić jedynie iż poza stroną domową artysty, zrealizowaliśmy oprawę informatyczną na fizycznym wydaniu płyty "Naturalnie EP".

 • ostrovia 1909

  Ostrovia 1909

  Studio reklamowe Futurysta wspiera ostrowskie towarzystwo piłkarskie Ostrovia 1909, które w ostatnich latach nabrało wizerunku klubu prężnie rozwijającego się i w pełni profesjonalnego. Cechy te cenimy sobie najbardziej, dlatego też jesteśmy jak najbardziej „ZA'' wspieraniem najstarszego w Wielkopolsce klubu piłkarskiego Zapraszamy do odwiedzenia portalu internetowego Ostrovii, który jest zarazem naszą realizacją: www.ostrovia1909.pl

 • Promyk nadziei

  Promyk nadziei

  Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Promyk Nadziei" działa na rzecz osób niepełnosprawnych i przewlekle chorych wymagających specjalistycznego leczenia i rehabilitacji. Futurysta wspiera stowarzyszenie w zakresie administracji stroną internetową www.promyknadziei.ostrowwlkp.pl

 • Salos sl ostrów

  Salos SL

  Włączyliśmy się w reaktywację ostrowskiej siatkówki. Z wielką przyjemnością zrealizowaliśmy identyfikacje wizualną nowo powstałego klubu. W naszym zakresie wykonane zostały projekty: logotypu, strojów sportowych, plakatów jak również oficjalnej strony klubu Salos Sl Ostrów.

 • 13.08 Ostrów

  Perspektywiczne zespoly z Ostrowa

  Pomagamy młodym zespołom z Ostrowa Wielkopolskiego w tworzeniu swojego wizerunku w sieci oraz na poligraficznych materiałach promocyjnych. W tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu muzycznego Coke Live Freshnoise zespół 13.08 zakwalifikował się do finałowej 10 !

 • reklama koncertów

  Wydarzenia kulturalne z Ostrowa

  Ponadto wspieramy w zakresie promocyjnym wydarzenia kulturalne odbywające się w Ostrowie Wielkopolskim. Po przez owocną współpracę z agencją koncertową Odeon dołożyliśmy znaczną cegiełkę do budowania ostrowskiej kultury poprzez promowanie występów najlepszych Polskich wykonawców w naszym mieście ( Ira, Czesław Śpiewa, Coma, Grubson, Eastwest Rockers, Kat, Vader, OSTR, Peja, Akurat, Eldo, Totentanz i wiele innych).

Kontakt z nami !

tel. 604 625 518     606 319 176

        Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania   !