Aktualnosci

 • obróbka zdjęcia

  Ostrow Dance Academy

  Na potrzeby naszego klienta "Ostrow Dance Academy" przygotowaliśmy kompleksową reklamę w postaci: Strony www, kampanii reklamowej na terenie miasta, identyfikacji wizualnej firmy w zakresie materiałów poligraficznych jak również reklamy wewnętrznej i zewnętrznej. Jak wyszło ? przekonajcie się pod adresem www.ostrowdance.pl oraz odwiedzając to w pełni profesjonalne studio tańca na ulicy Ledóchowskiego 34 w Ostrowie Wielkopolskim !

 • Promocje gadżetów

  Promocja Grudniowa

  Święta coraz bliżej, w związku z tym Futurysta przygotował dla Państwa ofertę świątecznych upominków reklamowych. Jak słowo promocja wskazuje, w dobrych cenach dla naszych klientów !

 • Praca ostrów

  Praca

  Poszukujemy osób zainteresowanych dorywczą pracą w zakresie:
     - hostessa na kampaniach reklamowych
     - kolportaż materiałów reklamowych
  Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się na naszą skrzynkę mailową.

 • studio fotograficzne

  Fotografia reklamowa - oferta

  Nasza oferta zwiększyła się o fotografie reklamową, a co za tym idzie jeszcze większe możliwości, jeszcze niższe ceny, jeszcze bardziej NIEBEZPIECZNIE KREATYWNE STUDIO ! Dodatkowo w naszej ofercie: Zdjęcia reklamowe, zdjęcia produktowe, zdjęcia portretowe, wynajem studia.

 • firma przyjazna internautom

  Firma przyjazna internautom

  Nasze internetowe obliczę zaowocowało wyróżnieniem Futurysty przez portal firmy.net tytułem "Firma przyjazna internautom".

 • studnia kreatywności

  Studnia

  STUDNIA KREATYWNOŚCI - cieszymy się iż nasze pomysły i kreatywność zaimponowała kolejnej konkurencji, bierzcie ile chcecie ! ... kopiujcie, powielajcie ... bynajmniej naśladownictwo jest najwyższym stopniem uznania jakie może okazać konkurencja ... a klientów zachęcamy do odwiedzania "źródła", które jest gwarancją świeżości :)

 • wirtualna kręgielnia

  Bowling Squash Bar

  Niebezpieczna kreatywność sama w sobie, coś czego jeszcze nie widzieliście. Strona oparta na efekcie trójwymiarowości obsadzonej w klimatach Nowego Jorku połączona z wirtualną wycieczką po kręgielni. Całość stworzona przez Futurystę. www.kregielnia-kepno.pl

 • konkurs te-trisa

  Wyniki Konkursu !!

  WYNIKI KONKURSU !! Te-tris wylosował dzisiaj dwóch szczęśliwców którzy wygrali zestawy Naturalnie EP. Nagrody powędrują do Izy Sokołowskiej oraz Macieja Grrr ...jednocześnie zapraszamy na nasze następne konkursy bo bynajmniej na tym jednym nie poprzestaniemy:)

 • gazeta ostrowska

  Projekty Futurysta w gazecie

  Trzy strony internetowe zrealizowane przez studio Futurysta zostały opisane w najnowszym numerze gazety ostrowskiej ZOBACZ TUTAJ

 • projekt McKeen

  Rozbudowana oferta ekspozycji

  Dzięki nawiązanej współpracy z zagranicznym producentem materiałów ekspozycyjnych i reklamowych do zastosowania wewnętrznego jak również zewnętrznego. Możemy się pochwalić jeszcze większym wyborem produktów i jeszcze NIŻSZYMI CENAMI ! zapraszamy do zapoznania się z katalogiem on-line lub odwiedzenia naszej siedziby !

 • ostrovia 1909

  Relacja LIVE

  Zapraszamy na relację live z wyjazdowego pojedynku Ostrovii 1909 w Krotoszynie, relację mogą państwo śledzić dzięki opracowanej przez nasze Studio dedykowanej www.ostrovia1909.pl/live ZAPRASZAMY godz 15.00

Kontakt z nami !

tel. 604 625 518     606 319 176

        Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania   !