Tworzenie wizerunku

W trakcie procesu tworzenia firmy konieczne jest określenie jej wizerunku, zatem niezbędny jest wybór loga, nazwa firmy jak i kolorów firmowych z którymi kojarzona będzie firma przez lata swojej egzystencji na rynku. Nie jest wskazane aby elementy te były zmieniane w trakcie funkcjonowania firmy ponieważ istnieje spore zagrożenie nie skojarzenia nowej identyfikacji wizualnej że starą. Co wiązałoby się ze zmarnowaniem pieniędzy poświęconych na reklamę i rozpoczęciem budowania marki od nowa.

Krowanie wizerunku

Dlatego też warto od samego początku podejść w sposób profesjonalny i rozpocząć budowanie wizerunek firmy na mocnych fundamentach. Określenie identyfikacji wizualnej jest procesem złożonym, dlatego też w początkowej fazie projektowania przeprowadzamy rozmowę z klientem, a projekt uważamy za zakończony w momencie uzyskania pełnej satysfakcji klienta.

Lifting wizerunku

Oferta skierowana dla firm istniejących i dbających o swój wizerunek. Z biegiem lat strony internetowe jak i wszystkie elementy identyfikacji wizualnej ulegają starzeniu się ,przez co we wielu przypadkach wizerunek firmy traci na efektywności. Rezultatem tego może być powstanie w świadomości klientów przekonanie iż prezentowana na reklama firma nie rozwija się, a najlepsze lata swojej działalności ma już za sobą. Wychodząc naprzeciw oferujemy Państwu lifting wizerunku w trakcie którego zachowamy wszystkie elementy identyfikujące Państwa firmę, jednakże nadamy im wizerunek bardziej estetyczny i nowoczesny.

Przykładowe usługi realizowane przez Futurystę w zakresie kreacji wizerunku:

Projektowanie logotypów, Tworzenie całościowej identyfikacji wizualnej, Dobór kolorów firmowych, kreacja marki, branding firmowy, lifting wizerunku, księga identyfikacji wizualnej, dobór czcionki firmowej, księga CI

Branding Pretty Woman Identyfikacja wizualna McKeen Wizerunek firmowy firmy Moto Graber Projektowanie logotypu trebuda
Kontakt z nami !

tel. 604 625 518     606 319 176

        Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie pytania   !